Etap V

Mieszkanie 14

Status: Mieszkanie Sprzedane
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia: 28.11 m2
Balkon: 5.10
Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy. PODCZAS REALIZACJI NIEKTÓRE SZCZEGÓŁY MOGĄ ZOSTAĆ ZMODYFIKOWANE.

Jesteś zainteresowany tym mieszkaniem?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego

  1. Niniejszym wyrażam zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla celów prowadzenia procesu sprzedaży, marketingu i statystyk inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Moje dane osobowe mogą zostać przekazane w celach wskazanych powyżej, podmiotom współpracującym z KG Group Sp. z o.o. realizującym inwestycje deweloperskie i inne inwestycje dotyczące nieruchomości oraz podmiotom prowadzącym systemy informatyczne słu- żące do przetwarzania danych. Otrzymałem/otrzymałam następujące informacje: - Administratorem danych osobowych jest: KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lea 202 A, 30-133 Kraków, kontakt: daneosobowe@kgg.com.pl. - Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania - Podanie danych jest dobrowolne
:
  2. Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o., w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. komputer, tablet, telefon i inne) na temat inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz te podmioty. :