Oferta sprzedaży

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.
Zapraszamy również do biura inwestycji - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

 

Szanowni Państwo, z powodu zmiany adresu biura sprzedaży Osiedla Piltza, do 3 maja zapraszamy do naszego biura przy ul. Lea 202a.  

Od początku 6 maja zapraszamy już do NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY  przy UL. PILTZA 42 LOK. 62.

W przypadku chęci oglądania mieszkań lub inwestycji, uprzejmie prosimy o  kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. 

***

 

W w okresach świątecznym oraz weekendu majowego, biuro sprzedaży będzie nieczynne w dniach:

19 i 29,30 kwietnia oraz 2 maja. 

 

Osiedle Plitza Biuro Sprzedaży

ul. Lea 202A, 30-133 Kraków
tel. 12 3574160                  
tel. 12 3574162

ul. Piltza 42 lok 62, 30-392 Kraków
786 088 013

biuro@osiedleplitza.pl

  1. Niniejszym wyrażam zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla celów prowadzenia procesu sprzedaży, marketingu i statystyk inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Moje dane osobowe mogą zostać przekazane w celach wskazanych powyżej, podmiotom współpracującym z KG Group Sp. z o.o. realizującym inwestycje deweloperskie i inne inwestycje dotyczące nieruchomości oraz podmiotom prowadzącym systemy informatyczne słu- żące do przetwarzania danych. Otrzymałem/otrzymałam następujące informacje: - Administratorem danych osobowych jest: KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lea 202 A, 30-133 Kraków, kontakt: daneosobowe@kgg.com.pl. - Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania - Podanie danych jest dobrowolne
:
  2. Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o., w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. komputer, tablet, telefon i inne) na temat inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz te podmioty. :